с. Красносілля. Красносільський ДНЗ

Правила прийому

Відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 року №305 (із змінами) прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року (абзац перший пункту 6 із змінами, внесеними згідно Постанови КМ №1204 (1204-2011-п) від 16.11.2011 р.) на підставі :

•  заяви батьків, або осіб, які їх замінюють;

•  медичної довідки про стан здоров*я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад;

•  довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

•  свідоцтво про народження;

•  при наявності пільги - документи, що їх підтверджують.

До пільгової категорії відносяться :

•  діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування дошкільного закладу;

• діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;

•  діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку;

•  діти одиноких батьків (вдів, вдівців);

•  діти, які перебувають під опікою (піклування).

Список дітей по групах в дошкільний заклад формується в останній декаді серпня поточного року.